| Dyanes a întrebat:

Cat de multa conteaza primul barbat din viata unei fete?
Se uita vreodata?

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Sincer, cred ca sintagma asta "primul... din viata nu se uita niciodata" e doar un mit. Cel putin in cazul meu nu e valabila... Cand ajungi sa gaesti persoana potrivita pe care ti-ai dorit-o dintotdeauna, uiti de absolut oricine ar fi fost inaintea lui.
Acum depinde si la ce varsta a fost primul si de asemenea, cat de puternice au fost sentimentele care te-au legat de el.

| LoveSleep a răspuns:

Asta e bună rău: "primul BĂRBAT în viața unei FETE".
E extrem de important, dacă o duce prin Spania la produs (legume), e și mai bine.