| Aria1234567810111 a întrebat:

A facut cineva epilare definitiva cu laser in Craiova? Imi puteti spune si mie unde si ceva despre rezultate, sunteti multumite sau nu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici o epilare nu este definitiva.
Dupa 3-4 luni incep sa-ti creasca fire noi de par, din radacini noi.

| relian a răspuns:

Nu exista deocamdata epilare definitiva, nici cu laser si nici cu altceva.
Daca ar fi existat fi sigura ca nu ai mai fi vazut lumea care merge la epilat, saloane etc laughing

| Aria1234567810111 explică (pentru relian):

Nu cred ca ați înțeles întrebarea, poate nu este definitiva dar așa se numește, oricum, nu răspundeți la întrebări la care nu știți răspunsul?

| relian a răspuns (pentru Aria1234567810111):

Se numeste epilare cu laser,caz in care parul va creste la loc dar mai greu,deci se numeste epilare cu laser.

Eu daca merg la un salon din asta si ala imi zice ca ma epileaza definitiv,apoi imi creste parul la loc,il dau in judecata si ala poate sa plateasca,deci oamenii zic asa epilare definitiva nu saloanele,eu asa am vazu ca scrie epilare cu laser.

Acum ca oamenii sau obisnuit si spun chestii e alta poveste,dar este totusi bine sa mentinem astfel de cuvinte ceva mai restranse,altfel sar duce dracu limba de tot, nu ne mai intelegem intre noi laughing

Cand am spus nu exista epilare definitiva, nici cu laser, ma referei ca nici epilarea cu laser nu este definitiva, dar de epilat cu laser da se face.Scuze daca nu ma exprimai bine.

| Anonimul222322 a răspuns:

Rispa de bani și timp