| Andreea9222 a întrebat:

Fetele care ati facut epilare definitiva cu laser (axila, picioare, inghinal) imi puteti spune va rog in cat timp ati avut rezultate? Cate sedinte au fost necesare?
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Normal ști ca nu dispare parul definitiv? tot mai creste doar ca mai încet.
În general pot fi și luni de ședință în care sa nu vezi rezultate.

| Andreea9222 explică (pentru Freya1):

Luni, ani...un raspuns mai concret poti sa-mi dai te rog? Preferabil din experienta daca ai facut, ca asa la general am citit si eu pe net

| unknownnn a răspuns:

Eu am avut rezultate de la prima ședință(toate zonele). Depinde mult de laser-ul ales, trebuie să fie compatibil cu firul tău de păr și de salonul la care alegi să-ți faci.

La momentul actual sunt la întreținere și rezultatele sunt incredibile. N-am mai văzut păr de mult timp, eventual doar puțin puf, dar mult prea puțin pentru a lua în considerare.