| miha90z a întrebat:

A folosit cineva gama Gerovital Plant Forte de la Farmec? http://farmec.ro/produse/criterii-120-gerovital-plant-fo rte/1.html in special produsele destinate tipului de ten gras/acneic

1 răspuns:
| MaiteHoney a răspuns:

Am folosit eu 2 creme anti-imprefectiuni si au dar rezultat in primele 2 saptamani apoi am avut probleme si mai mari cu tenulsad.Iri recomand un gel bun de curatare pentru fata si apoi o crema! doar asa poti scapa de aceasta problema! Incearca gama Himalaya Herbal sau Yves Rocher! Vei avea sigur rezultatele pe care le astepti!