| Anablondyi a întrebat:

Am o nelamurire thinking mi-am luat autobronzant Sun touch de la nivea. E un gel si nu inteleg de ce e asa lipicios dupa ce il las sa intre in pielesad Trebuie sa stau cu autobronzantul la soare? oricare ar fi el? big grin dau funda

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Mai intai trebuie sa folosesti o crema de exfoliere pentru corp. Dupaia trebuie sa iti dai cu crema pe corp si astepti sa intre in piele. Dupaia te poti da cu autobronzant, dar trebuie sa te speli pe corp dupa ce te dai cu el.

| adinuta_6884 a răspuns:

Am lucrat la nivea 2 ani nu stiu cat ma crezi dar ne punea sa schimba etichete cu data expirari pentru. simplu fapt, sa eu vand la toti in felu urmator. nu s-a vandut il aduci inapoi si it dat 50% din pret inapoi eu nu ma folosesc de atunci nimic de la nivea nu ti mi recomand