| Vali87 a întrebat:

A folosit cineva Skinoren gel pentru cosuri? V-a ajutat? Dc da, la ce? Cosuri, exces de sebum? SI cel mai important LA PETE ROSII BRUNE, si-a fc vreun efect? Si cat timp l-ati folosit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am folosit si folosesc pentru a tine cosurile sub control. Dupa aproximativ 2 luni se vede efectul,adica te ajuta la disparitia petelor si semnelor lasate in urma cosurilor. Excesul de sebum ramane la fel pentru ca nu poate o crema sa opreasca secretiile de sebum din interior.Dar cosurile le poate usca de la primele aplicari, acum depinde de tenul fiecaruia.
Pa, pa.