| Bibiii_7939 a întrebat:

Ceao.Cine a folosit crema skinoren? V-a ajutat sa scapati de cosuri? Daca da spuneti-mi in cat timp.

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Skinoren e o prostie. Daca vrei rezultate iti recomand Zineryt, si sunt sigura ca iti trec cosurilewinking
Bafta!

5 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Eu am folosit Skinoren recomandata de dermatolog si sincer a fost o mare aberatie, cel putin la mine nu a avut nici un efect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este f bun dar trebuie cam trei luni de tratament si o sa ai o fata curata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt bune si zzineryt si skinoren depinde care'ti foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a distrus fata. De pe urma skinorenului mi s-a agravat acneea ingrozitor si m-am umplut toata de cosuri mari, urate si purulente, cosuri care mi-au lasat niste pate care nici acum nu mi-au iesit, dupa un an. A fost groaznic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa intreb un dermatolog mie skinoren mi-a recomanda medicu, iar de la zzineryt mi-am iritat fata foarte tare asa ca lasate pe mina unui specialist