| sorina_9875 a întrebat:

A incercat cineva ceaiul verde pentru slabit? este bun? are efecte inverse? adica dupa ce nu il mai consumi ingrasa? trebuie consumat moderat ca sa eviti complicatiile de dupa...am 18 ani.1.62 si 55 de kg. vreau sa ajung la 50 si de aia intreb.multumesc

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E bun ceaiul verde antiadipos cu ginseng.

| annda a răspuns:

Eu folosesc ceaiul si e foarte bun. Am avut perioade cand nu am mai consumat si nu am pus nimic inapoi. big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Si eu am vrut sa iau ceai verde dar cateva persoane mi-au spus ca au consumat si dupa ce sa lasat de el au pus la loc acum nu stiu depinde si de organismul fiecaruia

| WhiteWings a răspuns:

De ce nu faci sport? e bun si ceaiul verde(cel chinezesc in special)
sportul e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo am vreo 30 si ceva si-am 10 ani si vreau sa slabesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul verde e bun pentru ca accelereaza metabolismulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul verde chinezesc este bun pentru ca ati da energie si accelereaza ardera grasimilor, dar fara sport in special alergare prin parc nu rezolvi nimic. Bafta la alergat!

| alexdad16 a răspuns:

Cea mai buna modalitate e sportul...