| fetitzadulke26 a întrebat:

A tinut cineva cura de slabire cu lamai? daca beau in fiecare zi 3 lamai cu apa, in cat timp slabesc si cat? multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, lasă dietele minune.
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Eu iti zic sa lasi dietele..Manca sanatos, fa sport, hitrateaza-te.
Succes la slabit!winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele,că-ţi fac mai mult rău,decât bine, învaţă şi tu să mănânci, mergi pe o alimentaţie sănătoasă, hidratează-te corespunzător, multă mişcare!
Te pup!

| MiaAtasiei a răspuns:

Faza cu lamaile e sa bei un pahar de apa cu zeama de lamaie dimineata inainte de a manca pentru a stimula stomacu da nu mai mult deoarece te imbolnavesti de stomac si inima