| pynnk a întrebat:

A venit vara si imi transpira palmele si talpile crying( mi-am dat cu vitamina a si degeaba iau si calciu.dar degeabasad niste sfaturi bune va rog frumos

6 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Un singur cuvant :bicarbonat.Te dai cu putin pe talpi si palme (doar sa nu il mananci, deci doar pentru picioare).Sau poti cumpara o pudra pentru picioare farmaciile sunt pline, pentru maini chiar nu stiu sa iti zic.

| rutanklan a răspuns:

Stai la racoare

Răspuns utilizator avertizat
| MIVCrochet a răspuns:

Fierul nu calciu iti lipseste.

| IstrateAdi a răspuns:

Dalaughing stai la racoare toata vara in timp ce altii de distreaza tongue

| NiniMimi a răspuns:

Fix asa mi se intampla si mie.Eu am fost la doctor si mi-a recomandat ulei de peste si vitamina A, si acum nu mai transpir asa de tare.