| samiZiciPompier a întrebat:

Acum ca e weekend prelungit, ma gandesc sa merg la strand sa ma bronzez. Ce imi recomandati in Buc? Imi place sa stau cu burta la soare recunosc. Arat destul de bine dar cred ca bronzul e tot ce imi lipseste. Ar merge si un masaj cu ulei de plaja. Vine cineva cu mine? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

E un strand langa club player, herastrau. Cred ca strandul tineretului se numeste. Mie mi-a placut acolohappy Sau poti incerca piscinele gen ballroom militari, bamboo, diamon, etc. Ceva misto e la iesire din Bucuresti, divertiland ( asta daca agreezi copiii pe langa tine).

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la ștrandul Titan e unul din cele mai bune ștrandurii din București.

| Drimmero a răspuns:

Divertyland sau Waterpark, dar sunt la cativa km de la iesirea din Bucuresti, daca vrei sa-ti detaliez cum poti ajunge acolo, ma intrebi.