| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Revelionul il fac alaturi de prieteni la un bar. Ma imbrac in blugi(inchisi la culoare), cu o bluzita din dantela(neagra) si ma incalt in botine(negre q toc). Parul mi-l indrept q placa. Ce machiaj ar merge cel mai bine? Astept raspuns kiss

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Pai in cazul acesta...un machiaj cat mai natural: putina mascara, putin sclipici pentru par si fardul...atathappy dar nu stiu. App: daca iti faci parul cu placa, sa-i dai totusi volum. Asta e parerea mea si sper ca te-am ajutathappy

11 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Pai de ce nu incerci un machiaj cat mai natural insa, eu as sugera putin sclipici prin par. Ar arata bine. De ce nu incerci sa schimbi bluza cu una mai deschisa la culoare?(doar sugerez)...Have fun!

| ellena99 a răspuns (pentru TheCritic):

Buna! Te-as sfatui sa fii cat mai naturala incearca un fond de ten mai potrivit ca nuanta nici deschis nici inchis, foloseste un luciu de buze mat roz deschis la fa-ti ochii cu creionul si rimel si daca insisti neaparat contureaza-ti ochii cu un fard de pleoape albastru inchis. Funda?

| Mycutsa explică (pentru TheCritic):

Este putin eleganta si ma prinde f bine negru. Si la machiaj ma gandeam si la putin fard, ce culeoare ar merge cel mai bine?kiss

| Mycutsa explică (pentru ellena99):

Nu folosesc fondul de ten, am tenul foarte frumoskiss

| ellena99 a răspuns (pentru Mycutsa):

Albastru inchis si pentru obraji un roz deschis. Funda?

| TheCritic a răspuns (pentru Mycutsa):

Nu eu am suferat fondul de ten...acum depinde si de culoarea parului tau... care este aceasta?

| TheCritic a răspuns (pentru Mycutsa):

Si culoarea ochilor?

| TheCritic a răspuns (pentru Mycutsa):

Eu as sugera un fard mai "rozuliu/rosiatic" pentru ca negru, albeste fata(mi se pare mie) insa accentuat pe pometi

| Mycutsa explică (pentru TheCritic):

Sunt saten deschis si ochii caprui

| TheCritic a răspuns (pentru Mycutsa):

Pai in cazul acesta...un machiaj cat mai natural: putina mascara, putin sclipici pentru par si fardul...atathappy

| TheCritic a răspuns (pentru Mycutsa):

Pai in cazul acesta...un machiaj cat mai natural: putina mascara, putin sclipici pentru par si fardul...atathappy dar nu stiu. App: daca iti faci parul cu placa, sa-i dai totusi volum. Asta e parerea mea si sper ca te-am ajutathappy