| Goddessss a întrebat:

Ajutor!
Cum sa imi fac sa imi crească sprancenele? Gen mi le-am pensat cam mult si nu știu ce sa fac.
Chestia cu ulei de ricin sau argan e adevărată sau e doar un mit?
Cam in cat timp cresc? Ma cam enervează mai ales ca sunt si blonda. Stiu ca exista o mie de chestii sa ti le refaci dupa pensare(gen creion, pudra sau altele), dar totusi... Ce sa fac sa crească la loc?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uleiurile, mituri. 3 săptămâni.

| Andreeush a răspuns:

Uleiurile nu fac să îți crească sprâncenele, va trebui să aștepți să treacă timpul și să crească singure.