| Sara2 a întrebat:

Ajutor vreau sa slabesc, m-am ingrasat 6 kg in ultima luna am mancat de 3-4 ori pe saptamana la fast food si in fiecare seara dulciuri, si acum vad ca nu mai stau calumea blugii pe mine, am facut colacei si imi iese sunca afara in parti si am facut si burta, mi se pare dezgustator ce vad in oglinda cand port blugi se vede sunca trecuta de dunga blugilor sad, dati-mi un sfat cum sa slabesc, tin sa spun ca sunt foarte pofticioasa si imi vine sa mananc tot timpul, va mai zic ca nu imi plac fructele, in prezent am 1.71 inaltime si 65 de kg, inainte aveam 59

3 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Daca nu vrei sa te chinui prea mult, renunta la paine, la dulciuri, la fast-food si mergi mult pe jos. happy Cu asta vei vedea diferente foarte repede. Si eu am patit la fel, iar intr-o saptamana am slabit 3 kg. happy Succes!

| cMmHaarpCord a răspuns:

Cardio si cu asta am zis totul.

| lilifoxy90 a răspuns:

Daca nu-ti plac fructele incearca dieta cu cartofi:http://jurnalul.ro/......43661.html