| ιυвιтα a întrebat:

Tatal meu are o afacere,un fast food, iar eu nu m-am putut abtine si am mancat fast-food, in timp de un an m-am ingrasat 10 kilograme,ceea ce e foarte mult,acum am o luna la dispozitie sa slabesc, deci, cat sport trebuie sa fac ca sa slabesc minim 10 kilograme intr-o luna?
Tin dieta,nu mananc dulciuri,paine,fast-food(am renuntat definitiv!), paste, sucuri.
Aveam 53 de kilograme acum un an, acum am 63-64
inaltime: 1,67m

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspuns de mai multe ori la intrebari asemanatoare, iar raspunsul meu il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......re-le-ati/ multe nu ar mai fi de adaugat, cu exceptia unui singur lucru: painea nu trebuie eliminata complet din alimentatie(are si ea rostul ei), ci consumata in cantitati corespunzatoare(2-maximum 3 felii de paine la o masa), de preferat neagra.Succes.