| Costache_Teodora_1989 a întrebat:

Aliexpress
As vrea si eu sa comand niste hainute dar nu stiu exact procedeul, daca ma puteti ajuta...
1. Este obligatoriu sa cumpar toate produsele de la acelasi vanzator?
2. Daca voi cumpara de ex. de la 5 persoane diferite, inseamna ca voi avea 5 colete, ar fi o problema?
3. Daca meteoda de livrare e "China air post'", de unde voi ridica coletul?
4. Exista posibilitatea sa raman si fara bani si fara comanda?
Va multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| maturgrizonat a răspuns:

1. Este obligatoriu sa cumpar toate produsele de la acelasi vanzator?
-NU

2. Daca voi cumpara de ex. de la 5 persoane diferite, inseamna ca voi avea 5 colete, ar fi o problema?
-5 colete, nici o problema
3. Daca meteoda de livrare e "China air post'", de unde voi ridica coletul?
-Pe la posta de unde ai adresa
4. Exista posibilitatea sa raman si fara bani si fara comanda?
-Foarte rar.

| Costache_Teodora_1989 explică (pentru maturgrizonat):

Multumesc frumos! In general. poza corespunde cu realitatea? big grin

2 răspunsuri:
| Costache_Teodora_1989 explică:

Multumesc! Pozele corespund cu realitatea?