| GW1521 a întrebat:

Am 1 luna de cand folosesc Roaccutane si sincer ma asteptam la rezultate mai spectaculoase. Pe langa faptul ca in primele 2 saptamani situatia s-a agravat, acum a revenit la normal, doar o mica amelioarare a problemei. In rest nimic, mucoasa o am tot timpul uscata, fata la fel, in ciuda faptului ca folosesc crema hidratanta

1 răspuns:
| dragomiralinmarius a răspuns:

Ia cum ti-a recomandat medicul. In general sunt sedinte de 4, 6 luni apoi pauza. O sa se vada imbunatatiri dupa 3 luni. O sa vezi. happy