| Cristiii43 a întrebat:

Am 13 ani si am acnee. Anul trecut imi aparea rar cate un cos mare si sanatos,dar nu-mi facea probleme dar anul asta totul s.a schimbat, in vacanta de vara au inceput sa-mi apara cosuri peste tot.(barbie,frunte, nas, si pe langa buze) in afara de obrazi.am folosit 3 creme, dar niciuna dintre ele nu dadeau roade (unguent cu sulf, clearskin(avon) si crema hidratanta(elmiplant). Acum folosesc zineryt de 4 saptamani+dimineata si seara ma spal cu sapun borex, mi-am schimbat alimentatia, fac sport(sala, fotbal) insa este mica diferenta+imi mai apar niste cosuri d-alea mari si imi trec foarte greu. Vreau sa stiu daca conform prospectului in 12 saptamani s-ar vedea rezultate pozitive? va rog sa-mi da-ti si niste sfaturi(creme,. etc) la dermatolog n-am fost. Multesc!

3 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Hey.Si sora mea avea si inca mai are probleme cu acneea si ea de asemenea s-a dat cu Zineryt si i-au disparut cat de cat.Eu una ma dau cu lamaie, incearca si tu.Si iti dau un sfat, intotdeauna cand te speli pe fata nu te spala cu sapun mai bine spala-te doar cu apa si atat. Sper ca te-am ajutat catusi de putin.:*

| Cristiii43 explică (pentru PŞtefaniaP):

Cum folosesc lamaia? si de cate ori pe saptamana? :*

| PŞtefaniaP a răspuns (pentru Cristiii43):

Eu foloseam in fiecare zi.Pur si simplu te dai cu ea.:* Mult succes.