| andreigustaviol a întrebat:

Am 16 ani, 70 de kilograme si inaltimea de 1, 75, corpul are trasaturi frumoase, deoarece sunt fost practicant de fotbal, baschet si inot, iar in momentul actual in mentin conditia mergand la sala de forta. Intrebarea mea este, pot sa ajung model?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand ai avut timp sa practici toate sporturile astea? Cred ca suferi de lipsa de atentie. Daca nu te vad nu ma pot pronunta.

| BlackRose03 a răspuns:

Pai...nu imi pot crea o imagine despre tine daca nici nu stiu cum arati.Ai doar 16 ani, cum naiba sa fi fost practicant de fotball, inot si baschet? Scuze, nu cred asta.Trebuie sa pui aceasta intrebare persoanelor din viata reala.

| NotTodayOrTomorrow a răspuns:

Fantastic mai, ce pot sa zic. Decat sa ne intrebi pe noi, da si tu o fuga la un casting si vezi daca poti sa fii sau nu, te vor lamuri ei.