| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Am 17 ani.Credeti ca as putea lucra in domeniul modelingului, adica la prezentari, (si aici ma refer la prezentari simple), sau orice altceva in domeniul acesta? Cum as putea sa incep sa lucrez asa?

5 răspunsuri:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Buna draga mea ..eu am 16 ani si tot pe domeniul modelingului vreau sa ma lansez insa mie imi mai trebuie vreo 3-4 cm si mai am de asteptat, eu as face asa ..acum depinde si unde locuiesti. poti merge vara la plaja si acolo se organizeaza tot felul de concursuri pe aceasta tema,iti pot spune ca am o prietena care de la aceste concursuri a ajuns in China si e model international acum, bine este o prietena de a prietenei mele!
Sau poti merge la Bucuresti si sa cauti agentii oficiale si mergi la casting! Iti recomand agentia MRA Agency Models, este cunoscuta in Romania, si totusi ai grija ca ai vazut sunt multe cazuri in care oamenii te prostesc si te duc la prostitutie, cel mai bine e sa participi la concursuri! Bafta, si daca ajungi model sa ma ajuti si pe mine laughing

| D0A1V2i3d7 explică (pentru FOTOmodel99):

Sunt baiat!laughing))))))).Da m/am gandit si eu la Mra Models.E geniala Marta! Dar crezi ca trebuie sa platesti ca sa intri acolo, sau doar sa mergi la casting.

| FOTOmodel99 a răspuns (pentru D0A1V2i3d7):

Nu am stiut ca esti baiat lol laughing..pai stiam de o taxa de 60 lei nu stiu sigur oricum cred ca se merita :* poti incerca..de unde esti?

| D0A1V2i3d7 explică (pentru FOTOmodel99):

Caras-Severin.

| FOTOmodel99 a răspuns (pentru D0A1V2i3d7):

Departe..pff