| LoveBreakdance2 a întrebat:

Am 42 kg.Cum pot sa slabesc macar 2 kg? (am 12 ani).

Răspuns Câştigător
| ramona1989 a răspuns:

2 kg nici nu se observa, dimineata ai mai putin cu 2 kg daca te cantaresti...dar daca tu asta iti doresti... incearca sa mananci multe salate renunta la dulciuri, mananca 3 mese pe zi dar nu manca sa te saturi si fara sucuri acidulate

4 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Acum depinde si ce inaltime ai.dar sa stii ca 2 kg nu se observa asa tare(adica nu se observa mai deloc)

| TheWildRose a răspuns:

Dar pentru varsta ta esti fff bine altele au de la 50 in sus la varsta asa dar cel mai indicat lucru ar fi: sa mananci 3 mese pe zi iar intre ele nimic mai mult decat un fruct, iaurt fara grasimi...iar dupa 6 seara nu mai mananci...simplu