| Bixuuuuuu a întrebat:

Am auzit ca daca te dai cu ustoroi pe sani o sa ai sanii mai mari..este adevarat? Ce alte "tratamente" mai stiti? Si oare functioneaza?

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Da functioneaza, dar nu exagera cu el pentru ca apar vergeturi urate.si urmatoarea faza e adevarata
Http://www.soothe.ca/articole/articol_58_sani.htm

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chestia cu usturoiul nici nu am mai auzit-o dar iti spun sincer ca e o prostie, masaza-ti sanii in fiecare seara cateva minute

| DNSK a răspuns:

Eu o stiam pe aia cu hartia igienica, cu fundu merge, deci ar merge si la sanilaughing)

| Zuzazozo a răspuns:

Nuj daca usturoiul ajuta intr-o astfel de problema dar mararur ajuta sigur!
Good luck!

| MykyTha a răspuns:

NU e adevarat laughing

| Xtina19bbb a răspuns:

Iubita,cu regret iti spun ca nu merge.in general chestiile de genu nu merg.cu sinceritate iti spun ca am incercat mai multe "tratamente" de genul asta cand eram mai mica, dar niciunul nu a dat rezultate.asa ca imi ramane sa-ti spun vesnica si inutila "iubeste-te asa cum esti". spun inutila pentru ca din moment ce cauti chestii din astea(nu ca te-as judeca, si eu am trecut prin asta)nu te simti multumita cu corpul tau, asa ca n-o sa te incalzeasca cu absolut deloc ce ti-am spus eu.ideea e ca deocamdata trebuie sa te accepti asa...si apoi da fuguta la un magazin de lenjerie intima si cumpara-ti un sutien push-up.
in ceva timp oricum o sa poti avea rezolvarea la chestia asta...ori o sa inveti sa te iubesti asa cum esti si sa incerci sa-ti pui in valoare chestiile pe care le ai...ori (sec) iti pui silicoane. in ambele cazuri, pentru cei care citesc acest mesaj, n-ar trebui sa judecati; fiecare are dreptul sa faca tot ce poate sa fie fericit, atata timp cat nu dauneaza bunestarii celor din jur.
happy

| MariaIurascu00 a răspuns:

Sa nu cumva sa te dai...nu-ti mai cresc laughing mai bine mananca morcovi.te ajuta. Bafta!

| marinaandreea99 a răspuns:

Eu zic sa te multumesti cu sanii pe care ii ai nicio prostie din asta nu cred ca merge.