| little_dy a întrebat:

Am auzit ca exista un spray sau nu stiu cv de genu ...care se aplica pe parul uscat si il face fresh de parca tocmai l-ai spalat stiti cv despre produs? eu am parul gras si nu vreau sa-l spal zilnic cryingcrying aaa si de unde il pot procura? mersi

xoxo

8 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Este vb de samponul uscat. Am auzit ca klorane e ft bun. dar e cam scump. dana sota are tu art ft bun despre asta pe blogul ei

| MissCamelia a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda pentru inceput sa incerci un sampon solid, gasesti la plafar, este natural si ajuta la curatarea eficienta a parului, se va ingrasa mai greu.in ceea ce priveste intrebarea ta, mergi la sephora si intreaba de sampon uscat, uite un site pe care il poti gasi, http://www.samponuscat.ro/,pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cred că e vorba de Gliss. E balsam de peăr sub formă de spray. Şi eu vreau să-mi iau. Sunt bune produsele de la Gliss. Îl găseşti la magazine de cosmetice sau în supermarket-uri. Îl văzusem pe la 12-13 lei. Dar depinde de unde îl iei.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da vorba Margai.Am si eu Schwartzkopf Gliss si e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine folosesti ulei de ceai verde, se pun in sampon 5-6 picaturi, foloseste sampoane pentru ph neutru nu din cele care degreseaza excesiv ca din cauza asta ti se ingrase parul, si din cand in cand spalal cu zeama de urzici, chiar si uscate (se fierb urzicile si se face ca si un trtament, macar o data la doua saptamani ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un spray de la Schwartzkopf - Glisshappy pretul este undeva la 13-15 ron si se gaseste la alimentari-hypermarketuri.(real, kaufland)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si yo am paru gras,,,,,,,,,,,,,nustiu despre ca e vorba,,,,,,daca ai aflat da add la id deea_amore14 sa-mi spui si mie despre ce e vb ! pop

| pysysexyshyrea a răspuns:

Si eu am parul gras,,,,,,,,,,,,, nu stiu despre ca e vorba,,,,,, daca ai aflat da add la id deea_amore14 sa-mi spui si mie despre ce e vb! pop