| ierieraialmeu a întrebat:

Cine are gene smocuri sau fir cu fir aplicate? As vrea mai multe informatii, la cat trebuie facuta intretinerea etc?

1 răspuns:
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Presupun ca te referi la extensiile de gene. Asadar, aplicarea unor extensii de calitate costa de la 150 lei pana la 400-500 lei, depinzand de cantitatea pe care doresti sa o aplici (1 D, 2 D...6 D). Intretinerea se face de la 4 saptamani la 6 sau chiar 8 saptamani, asta depinzand de calitatea extensiilor si de grija pe care le-o porti tu.