| marianamay a întrebat:

Am avut psoriazis, acum am pielea foarte uscata, de fapt degetele sunt asa si o asistenta de la farmacie mi-a spus sa folosesc sapun vegetal.Credeti ca imi trece? daca folosesc sapun lichid o sa mi se hidrateze?

Răspuns Câştigător
| mirelu a răspuns:

Buna Mariana, sunt farmacista si pot sa iti spun ca pentru cazul tau e bine sa iei un complex de masuri. Adica si pe exterior, dar si pe interior. Asa ca daca vrei sa discutam e bine sa imi spui si te ajut.

| marianamay explică (pentru mirelu):

Imi dai id-ul tau ca am de vreo 5 luni asa, nu mai rezist, am pielea ft uscata, astept msg, te pup

| mirelu a răspuns (pentru marianamay):

Mail : mirelu21@gmail.com pup

3 răspunsuri:
| mirelu a răspuns:

Mariana, ID ul meu este mirelu21 pup