| Katy2001 a întrebat:

Am banget pe 16 iunie si nu stiu cum sa ma machez.Am rochia de culoarea unui roz palid.am nevoie de raspuns pana maine. funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| PsiholoagaTa a răspuns:

Daca esti bruneta, fa-ti pe pleoapa superioara o linie subtire neagra cu tus, si deasupra liniei pune putin fard lichid sau praf roz pal, sau roz normal. pune putin fond de ten. nu incarca fata. ceva fond de ten bun sa reziste toata noaptea..si un ruj roz bal sau un balsm de buze. funda?

| Katy2001 explică (pentru PsiholoagaTa):

Nu stiu astept raspunsuri

| Katy2001 explică:

A si am ochii caprui si parul castaniu.plz dati raspunsuri pana maine plzzzzzzzzzzzzz am nevoie

| Katy2001 explică:

Plz spunetile la prieteni sa rapunda

| Katy2001 explică:

Plz spunetile la friends sa imi mai dee sfaturi va rog frumos