| Laurrius a întrebat:

Am cărarea aproape in mijlocul frunții. Vreau sa-mi o fac ca lumea, cum trebuie. Ce trebuie sa fac? Sa-mi las parul sa creasca? La frizer ce-i zic? Sanatate si pacea domnului. Sunt baiat

12 răspunsuri:
| lCupidon a răspuns:

Vorbește cu frizerul, el poate sa te ajute cel mai bine

| Violleta2022 a răspuns:

Carare pe mijlocul fruntii, ca acum 50 de ani?
esti sigur ca asta vrei?
Vorbeste cu frizerul!

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cred ca suferi rau de tot daca pui asa intrebari

| NotNamed a răspuns:

Du.te la Dani Costi, te rezolva el cum trebuie. Scurteaza si pantaloni in caz ca mai ai nevoie de ceva.

| lCupidon a răspuns:

Nu înțeleg persoanele care spun ca e o prostie sa faci asa ceva, poate are o forma a capului a care nu se potrivește deloc o frizura pe care o are tot globu'
Probabil nu ați văzut persoane care au cărarea pe mijloc; am un prieten căruia ii sta super bomba cu parul cum vrea și baiatul/barbatul
Fa ce simți, nu te lua după toți de pe TPU.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu'sh she ii ashe di complicatai
uzi parul sau il dai cu gel de par, apoi dai cu pieptenul in stanga si dreapta mijlocului, apoi iei parul care s-a dus in directia gresita si il indoi invers pana iese cararea asa cum vrei tu

frizer auzi, pentru o amarata de carare, de ce nu stilist? eventual neaparat unul gay, ca aia sunt cei mai buni, tocmai pentru ca sunt gay big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Decât să te procupe frizura mai bine te-ar preocupa gramatica limbii romane. E groaznic cum scrii! Frizura sta asa cum este gena.

| Laurrius explică (pentru Salontanul):

În caz că nu știați, domn profesor, site-ul TPU te corectează. Am vrut să scriu "să mi-o", în caz că te referi la asta. Nu am observat în momentul ăla. Dacă vrei să crezi, bine. Dacă nu, sănătate. :*

| Laurrius explică (pentru Violleta2022):

Mai bine vorbesc cu tine

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Laurrius):

"Sanatate si pacea Domnului! Sunt baiat." domn elev. Si "Dacă nu, sănătate." fara doua puncte si steluta. "Succesuri!" vorba unei prietene de-a ta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurrius):

Te sfatuiesc sa nu-ti faci carare pe mijloc, ca-i deja depasita moda asta, apoi vei arata ca un taranoi.
Vezi ca sunt tunsori moderne si dragute, pe acare ti le poate face frizerul, doar intreaba-l, sau cauta pe google "tunsori 2021" si mergi cu pozele/imaginile respective, sa-i arati frizerului ce doresti sa-ti faca.

In ce priveste auto-corectorul de pe forum, nu este el vinovat de neglijenta ta. Ai obligatia sa recitesti textul scris si sa-l corectezi nainte sa-l publici pe forum. Asadar, este doar vina ta ca ai scris incorect si nu ai dat doi bani sa-l recitesti inainte sa-l publici.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce imi zici "tataie"? Nu o cunosc pe maica-ta si nici pe bunica-ta.