| Andrea39 a întrebat:

Am ceva firicele de par pe spate care arata inestetic cand am costumul de baie. Cu ce ar trebui să mă epilez si să nu crească mai mult?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceara

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Electro-epilarea pere-se ca ar fi cea mai buna

| Laila12Izabela a răspuns:

Electro-epilarea

| Rafaela08 a răspuns:

Ceara e cea mai potrivita pentru ca cat de cat nu iese gros si se vede mai putin da oricum creste

| Miruna19miru a răspuns:

Cu orice te-ai epila iti va creste mai mult dar cu ceara tradiționala te tine mai mult timp. Sa stii ca iti va creste la fel daca nu mai mult.
De ex : mie la salon cand ma epila pe mâini mi-a pus si pe degete si pe toată mana si a inceput sa creasca mai mare parul si mai negru pe degete.
Eu te sfătuiesc să nu te epilezi, oricum te bronzezi si nu se mai vede asa rau