| LittleBlackDress a întrebat:

Acum o saptamana am cumparat o pereche de balerini din Auchan dar pentru ca erau prinsi intre ei nu am putut sa ii probez. Am ales sa imi iau totusi o pereche deoarece imi placeau foarte mult dar cand am ajuns acasa am realizat ca imi erau mici si ca mi-ar trebui un numar mai mare. Daca inca am bonul fiscal, credeti ca mi se pot schimba?

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

In mod normal daca mai ai bonul si nu i-ai folosit ar trebui sa ti-i schimbe. mergi la ei si incearca..pana la urma nu ai nimic de pierdut

2 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Du-te la ei si intreaba. In mod normal la cumpararea de produse de imbracaminte si incaltaminte daca nu iti returneaza banii macar te lasa sa iti iei alta marime.

| Amilik a răspuns:

Poti incerca din moment ce vrei sa iti iei alt numar si nu vrei banii inapoi. Ar trebui sa mergi cat mai repede nu cumva sa ajungi si sa nu mai aiba balerini ca aceia.