| TrickstarR a întrebat:

Am cumparat zilele trecute o pereche de pantofi dar miros ingrozitor in interior. am incercat sa ii las afara o zi intreaga si nimic. Cum pot sa scot mirosul?

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Cumparati de la magazinele de incaltaminte spray dinacela printru mirosul neplacut din pantof! este in jur de 10 lei, poate mai putin, si eu am avut probema asta, la niste bocanci, si acum mai miros, pentru ca nu mi-am cumparat spray. Funda?:

3 răspunsuri:
| Gur1tza a răspuns:

Cu pudra de talc poti scapa de miros!

| DragoStefaN a răspuns:

Un ritual voodoo scapa de toate necazurile. Daca e si cu sacrificiu iti aduce si noroc.

| Vandalism a răspuns:

Pune-i intr-un sac si baga-i in masina de spalat!