| georgy_7464 a întrebat:

Am cumparat o pereche de papuci de casa, dar miros foarte tare a gaz. I-am spalat la masina de vreo 3 ori, degeaba mirosul tot persista.Cum pot sa scot mirosul din ei?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, e din cauza materialelor din care sunt construiti.Domnule cumparati altii si fii mai atent.

daniela
| daniela a răspuns:

Sa-i arunci ca nu mai reusestie sa faci nimic.

| MMady a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti cumperi altii, mai putin mirositori. happy

| MMady a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti cumperi altii, mai putin mirositori. happy

| adyth a răspuns:

I'ai lasat afara la aerisit? laughing
asa uscati nu uzi. da noaptea ca e mai tare aerul

| anamiley98 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa ii speli cu spirt si apa rece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai cu otet pe ei si sa vezi surpriza clean

| cristina_3244 a răspuns:

Tine-i 1 zi in clor apoi ii speli cu dero si apoi ii clatesti cu lenor

| lililuna a răspuns:

Arunca-i, nu va iesi mirosul din ei never ever, de vina este materialul din care au fost facuti. Eu am avut asa ceva si m-am incapatanat sa-i port si pana s-au rupt au mirosit a cauciuc rau de tot...