| Ninaa a întrebat:

Am doua liniute la ochi, par ca niste riduri fine, este normal? Am 16 ani, plang des si ma enervez des.

12 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Si eu la fel ma enervez tot des si tot asa am liniute dar eu folosesc o crema pentru fata si e destul de buna la mine a dat rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| RoseOfTheFire a răspuns (pentru Ninaa):

Dar oricum la varsta ta nu trebuie neaparat o crema mai bine faci un gomaj pentru inceput si daca nu da rezultate atunci poti apela si la creme si daca ai mentionat ca sunt fine atunci inseamna ca va trece mai usor si incearca sa nu te mai enervezi si inceteaza sa mai plangi pentru ca degeaba poti da tu co zece creme daca continui asa nu isi va face efectul.

Răspuns utilizator avertizat
| Shooter a răspuns:

Si eu am tot la fel si tot 16 ani am...chiar ma gandeam acum cateva zile de ce am acele "linii" acolo...nu stiu de la ce e.

Răspuns utilizator avertizat
| Shooter a răspuns (pentru Ninaa):

Sunt baiat...eu cred ca are dreptate gothicromance la mine cel putin cred ca asa e...pt ca eu stau toata ziua la calculator si imi incordez muschii fetei si cred ca din cauza asta am acele "linii"

| Foreveraloone a răspuns:

Si eu am liniile respective.Sunt ca niste pungi sub ochi.Cred ca e de la culcatul la ore tarzii(asta in cazul meu) si statul noaptea foarte mult la calculatorthinking

P.S. Si eu am 16 anilaughing

| rastadoll a răspuns:

Sunt riduri de expresie, incearca sa nu te mai incrunti sau sa sa-ti fortzezi muschii fetei. cat despre creme anti-rid nu e cazul ai 16 ani nu 30. incearca sa dormi mai mult si sa elimini stresul. eventual foloseste creme de zi/noapte ingrijeste-ti zona ochilor caci este cea mai sensibila zona a fetei. niste felii de castraveti sau 2 pliculete de ceai puse fac minuni(st bune si pentru cearcane)

| diogo a răspuns:

E clar, imbatranesti prematur, mai ai vreo 10 maxim 15 ani si dai si in menopauza. Ti-ai inceput viata sexuala? As putea sa te ajut eu.

Răspuns utilizator avertizat