| RoxanaGhost a întrebat:

E normal sa plang si sa ma enervez pentru ca iubitul meu s-a tuns?[adica de tot si mai avea oleaca si facea plete sad ]

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal sa plangi pentru ca altceineva este prorpiul stapan pe capul lui si a dorit o anume tunsoare. istericalele astea sunt de copil razgaiat sau fara bun simt, pentru ca fiecare din noi suntem prorpii nostri stapani si ne imbracam sau tundem/coafam dupa bunul nostru plac.
Te-as sfatuii sa te comporti ca un om normal si sa nu mai tratezi baietii precum papusile, ca nu sunt propietatea sau sclavul tau, sa execute ce doresti tu.
Invata sa respecti oamenii si deciziile lor, daca vrei sa fii respectata si iubita!

| RoxanaGhost explică (pentru Violleta2022):

Faza e ca el s-a schimbat radical in doar doua zile...si incepe sa ma sperie rau...

| Emilian65 a răspuns:

Pentru el este normal. S-a tuns asa cum a vrut el. Daca ii pasa de tine si te iubea nu se tundea.

| Xelon a răspuns:

Da,este absolut normal.

| ălkjmhgf a răspuns:

Și eu mă ofticam când se tundea pentru că era creț și aș fi vrut să-l lase puțin mai lung pentru că îi stătea așa bine laughing dar doar îmi părea rău, nu am ajuns să plâng pentru asta, deci e puțin exagerată reacția ta. Oricum, părul crește, așa că poate reușești să-l convingi în cele din urmă să-și lase plete sau reușești să accepți că așa îi place lui și să fii ok cu asta.

| RoxanaGhost explică (pentru ălkjmhgf):

Si el voia sa-si lase plete, dar de cateva zile a plecat la varul lui si cred ca ala l-a pus sa se tunda...

| ălkjmhgf a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Nu cred că poate să te oblige cineva să te tunzi, dar cine știe ce au făcut ei acolo laughing Nu mai fi mohorâtă, părul crește repede. Curând o să fie la fel big grin

| RoxanaGhost explică (pentru ălkjmhgf):

Da a zis ca de-acum incolo o sa se tunda scurt ca parca de cand s-a tuns i s-au dus toate grijile...

| ălkjmhgf a răspuns (pentru RoxanaGhost):

E alegerea lui. De ce să fii deranjată de un lucru așa minuscul care pe el îl mulțumește? E doar un păr, nu e ca și cum relația voastră ar depinde de freza pe care o are. Oricum pe parcurs o să adopte mai multe stiluri, nu cred că el te forțează să te tunzi într-un anumit mod, așa că nici tu nu ar trebui să insiști așa mult supra acestui subiect.

| RoxanaGhost explică (pentru ălkjmhgf):

Dar el de cand a plecat la verii lui s-a schimbat..in doar doua zile...Nu mai e el nici la gandire...

| ălkjmhgf a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Aici deja intrăm în alt subiect. În cazul ăsta doar el te poate ajuta cu răspunsuri. Vorbește cu el despre asta și vezi dacă chiar s-a produs o schimbare și ce a provocat-o.

| RoxanaGhost explică (pentru ălkjmhgf):

Mda...mi-a facut nebunul o farsa laughing Nu stiu cum si-a prins parul in codita zici ca era tuns laughing Ca ne.am vazut pe webcam si nu era nici claritatea calumea.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Lol, bate-l laughing

| Wargasm a răspuns:

Într-un fel da, dacă ai până-n 16 ani, altfel dovedești că ești cam obtuză-n gândire. Și într-un caz și-n altul dacă-l iubești, o să-ți treacă repejor.