| TheCreionel a întrebat:

Am foarte foarte foarte multa matreata in cap de putin timp. Acum cum au inceput sarbatorile mi-a aparut.Momentan folosesc samponul Clear. Matreata imi apare doar pe o parte a capului nu stiu de ce(poate nu ma limpezesc bine) si imi este rusine sa-mi las parul dezegat pe strada pentru ca mi se vede matreata. Ce sampon sa folosesc?(HeadAndShoulder am mai folosit dar nu stiu de ce mi la schimbat mama si nu aveam matreata.Am mai folosit Nivea dar...nu mi-a placut )

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Clear de obicei rezolva tot.Dar incearca Syoss.
Ultima varianta e sapunul de casa

3 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

L'Oreal, este foarte eficient sunt si pentru barbati si pentru femei ( eu am 12 ani) si il folosesc (de 2 saptamani) si nu mai am probleme cu matreata big grin bafta

| Lava a răspuns:

EU iti recomand sampoanele : de la Nivea for man, Syoss for man si totus Clear dc nu ai un rezultat bun? Eu zic sa pui un pumn de Clear si o sa vezi de freci bine cu apa calda da bine si... o sa veziwinking Funda?

| AleeAleePortocalee a răspuns:

Pai capul tau sa obisnuit cu HeadAndShoulder si trebuie sa-l folosesti in continuare asa am mai patit si eu si stiu cum e!