| bekaandreea a întrebat:

Am multe puncte negre si cosuri si cand le storc apar 2.am incercat multe creme,lotiuni,spume, masti si creioane corectoare dar fara niciun efect.
Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca ar trebui sa vezi un dermatolog.
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

2 răspunsuri:
| nevermind3322 a răspuns:

Lubrifiantul din prezervative face o treaba excelenta. Mult succes!

| mitza97 a răspuns:

Acum depinde cati ani. La varsta de 15 ani e cu totu normal...Incearca sa nu le mai storci si sa numai pui mana pe fata. Cu timpu o sa inceapa sa treaca.big grin