| zuzulyna a întrebat:

Buna la toata lumea m-am tuns scurt cand am intrat in vacanta mare chiar in ziua de luni m-am tuns bob si ma gandeam atunci ca, cand va incepe sc voi avea parul maxim pana la umeri tot timpul il spalam si cand mergeam la starand si acum sunt aproape de 4-5 luni tunsa so tot tunsa scurt sunt nu creste nici cum am citit pe net formule de cresterea parului cu 1 ling de ulei re ricin si un ou am incercat in seara asta si mii l-am aplicAT Pe PAR si imi este totusi frica sa numi cada parul si sa raman cheala dar vreau ceva masti sa creasca pana la vara viitoare va rog fundita pentru cel mai folosotir id meu paula_paulyna22 pentru cine are sfaturi bune

1 răspuns:
| 11029384755256546578902234761659887123476534598071 a răspuns:

Puneti un ou amestecat si unsoare si ulei