| CrazzzyA a întrebat:

Am nevoie sa slabesc cel putin 3-5 kg pana la sfarsitul lunii. Ma poate ajuta cineva cu un regim sau daca a tinut cineva pe aici un regim care l-a ajutat sa slabeasca?
Trebuie sa slabesc neaparat!

4 răspunsuri:
| VeveAnn a răspuns:

E greu! Depinde si de oraganism.Incearca sa mananci mai des si mai putin. Fara ciocolata, chipsuri esucuri, salam, pate-uri si alte alimente la conserva alt..etc.Evita prajelile.Mai multe fructe si legume(nu prajite ex: cartofi ). Incearca alergi in fiecare zi macar 30 min.Si cateva exercitii :abdomene, flotari..etc. Mai stiu ca daca inainte, in timpul, si dupa masa daca bei apa fiindca digeri tot.

Sau poti incerca dieta asta :

Luni – legume

Marti – carne fiarta

Miercuri – oua

Joi – lapte

Vineri – peste

Sambata – fructe

Duminica – orice, dar moderat

(multe persoane au incercat si a dat rezultate)

| rosalinda985 a răspuns:

Fara sare, 2 l de apa pe zi, inot, dieta dukan..PERFECT BODY! Am slabit 3kg in 6 zile. Funda?

| CrazzzyA explică (pentru rosalinda985):

Chiar slabesti asa mult cu dieta Dukan? Si nu ai pus la loc kg?

| aalexandradumitru a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai sanatos. Adica salate (gasesti totul in supermarket). Renunta la mancarea de fast food. Daca iti este foame la scoala, poti cumpara covrigi, sau tot din supermarket biscuiti dietetici. Apoi incearca sa faci miscare. Sigur va da rezultate. Eu iti urez succes!winking