| byabyaby a întrebat:

Am o colega in clasa care este cam slaba la picioare ce ar putea sa faca sa se mai ingrase la picioare si sa scape de burtik... ea arata bine lla maini are burtik dar la picioare este cam zlaba ce ar putea face

Răspuns Câştigător
| Maria123 a răspuns:

Ar putea face exercitii pentru abdomen si alergare. Daca tine regim probabil slabeste si mai mult la picioare, ceea ce nu cred ca vrea.Desi poate ca asta este constitutia ei, ceea ce a mostenit genetic, totusi se poate schimba un pic prin sport, parerea mea.

1 răspuns:
| Anamaria2399 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Insa nu este un mare defect.Fiecare are propria constructie.Desi ar putea sa mai astepte, poate cu trecerea timpului o sa capete forme mai"bombate" si o sa i se"mareasca" si picioarele.