| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

Deci un baiat de 14 ani un prieten.este destul de slabut la maini si la picioare cum ar putea sa se mai ingrase?
de exemplu ce mancare sa manance(dar nu ma luati cu Shaormaaaa kebaaaabb etc). exemplu de mancaruri care ingrasa la maini picioare

Răspuns Câştigător
| ArghirAlexandru a răspuns:

Sa manance multe mancaruri ce contin proteine si fier dar pentru a le depune acolo are nevoie de exercitii fizice in acea zona, pentru picioare sa alerge si pentru maini flotarihappySanatate

1 răspuns:
| DenisaRebeca a răspuns:

Pai sa manace supe, carne de pui, porc, sa manace ce ii place cu pofta si mult sa stea sa se odihneasca! dar poate fi slab si daca se framanta in interior si nu se exteriorizeaza ai grija de el :X