| anonim_4396 a întrebat:

Exista medicamente sau ceva anume care sa te ingrase? Dar chiar sa se vada rezultate? Sunt foarte slaba si mananc foarte mult insa nu se pune straight face Tot ce vreau e sa pun ceva pe maini si picioare.
Cat despre mancarea de la fast-food, am incercat dar nu a mers. Apoi am incercat si "mancarea sanatoasa" nimic. Medicul mi-a zis ca asa mi felul. straight face

funditawinking

2 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

1. vizita la un nutritionist!
2. eu asa da macar mana mea dreapta numai sa nu se puna pe mine fie doar si ...gandul la un castron cu salata de vinete, spre ex!
crying((

| Ovidiu16 a răspuns:

Incearca sa iei proteine si sa te duci la o sala de fitness