| deyutzu_5061 a întrebat:

Am o intrebare TPU. Vreau sa ma tund si ma gandeam ca dupa asta sa imi fac si o suvita de alta culoare pe breton. Si de aici intrebarea mea: ce culoare credeti ca s-ar potrivi (si s-ar vedea) mai bine avand in vedere ca eu am parul negru si ochii caprui? Eu ma gandeam la rosu thinking, dar sincer prima culoare la care m-am gandit a fost bleu ( o sa arate ciudat, nu?). astept pareri. (bineinteles dau funda...)

1 răspuns:
| TheFashion a răspuns:

Poi ce zici de roz sau mov nu mai bine turcoaza e un amestec de verde si albastru!