| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema, in timp ce ma machiam mi-am bagat creionul in ochistraight face, acum am un punct negru si nu se duce, ma voi duce la doctor dar oare ce imi va face? sau nu gasesc oare ceva la farmacie? va rog raspundeti-mibig grin
Funda!

3 răspunsuri:
| AbCdEfGhIjKlMn a răspuns:

Da mai bine ar fi sa mergi la un salon probabil ca acolo iti va spunetongue
ar fi o solutie du-te la Farmacie si ia Visin. ala picaturi de ochi acela iti curata ochiul. eu iti recomand Visin. plzzz fundita:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la doctor, o sa iti dea cu un ac sau cu ceva pe langa ochi sa depigmenteze punctul negru.

| MaRiaN96 a răspuns:

Spalate bine pe ochi cu apa si unpik de sapun ca nu face rau, dai cu degetu si incearca sa stergi pata accea...
sa imi spui daca ai reusit