| BMaryB a întrebat:

Bună, produsele de pe Fashion Days sunt originale? Am comandat o pereche de adidasi Puma dar au venit împachetate foarte prost cu hârtie subtire de carton rupta, și fără șireturi în cutie, iar codul de la pantofi cu cel de pe cutie nu corespunde.
Nu pot atașa poza.

3 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Fa retur.
da, produsele sunt originale, posibil sa fi fost o incurcatura

| BMaryB explică (pentru goguPatent):

Mulțumesc. Dar nici pe limba nu au eticheta, doar în interior, sau poate fi o expectie în privirea etichetei?

| BMaryB explică (pentru BMaryB):

Https://fashiondays.page.link/WWS72u4pZsFr2E2N9
Despre acești pantofi este vorba