| Carllla a întrebat:

Am o placa de par care se poate folosi si cu aburi si fara. Cum credeti ca este mai bine? Cu aburi nu arde asa tare parul? Funda.

Răspuns Câştigător
| RedMe a răspuns:

Fara aburi!
Sa nu faci greseala asta.
Sau doamne fereste cum a spus IMPERA ''oricum părul trebuie să fie ud cand se îndreptă cu placa''.
Fara aburi este cel mai bine, imparti parul in suvite subtiri si mici dai de 2-3 rapid si atat.
Dar in nici un caz sa nu te faci cu palca cand ai parul ud.
Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nu arde mai mult sau mai puțin, oricum părul trebuie să fie ud cand se îndreptă cu placa.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| 女明DongRi a răspuns:

Daca vrei sa-ti pastrezi parul intreg si sanatos alegere varianta cu aburi. happy

| Lullabies a răspuns:

Fara aburi. Este cel mai rau pentru parr daca il indrepti ud, ii iei toata vitalitatea, il distrugi. Asadar. fara, sa nu faci greseala sa il indrepti cand e ud, trebuie sa fie complet uscat