| ad3lynutza a întrebat:

Am o prietena care transpira foarte tare, foloseste epilator pentru indepartarea parului din zona axiala si un deodorant nivea dar transpira foarte tare ce poate sa faca? Ma ajutati va rog?

4 răspunsuri:
| ßobolina a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci Garnier mineral Ultra Dry 48h...e foarte bun, adica inainte foloseam un alt deodorant si tot transpiram(acoperea mirosul dar nu si "lichidul").
Asta e foarte bun si le acopera pe amandoua.

♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

| iNs a răspuns:

Nu prea poti face nimic.Si eu am cam aceeasi probl.Adica transpir si eu mult si repede.Eu folosesc un deo strong si nu prea am probleme. Spune-i sa faca eforturi mau putine si sa foloseasca un deo mai tare.

| ad3lynutza explică:

Dar uh ce deo folosesti...adica cum se cheama?

| ad3lynutza explică:

Dar tu ce deo folosesti?