| AdrianaB1 a întrebat:

vreau sa port maine un maiou sur, folosesc deodorantul de la Nivea, însă oricum daca e cald tare se vede când transpir în zona axiala, spuneți-mi vă rog ce pot să fac ce soluții aveți voi, în afara de a procura un deodorant nou sau alte lucruri, nu mai am timp să merg la cumparaturi.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai ce sa faci, lasa ca toata lumea transpira, nu esti singura in situatia asta, e ceva normal si natural, important e sa nu mirosi a transpiratie laughing) restul nu mai e problema

| Tamari123 a răspuns:

Te poti sterge de transpiratie de fiecare data cand transpiri iar daca se sterge si deodorantul te dai iar. Nu stiu ce sa faci altceva?