| Stitch92 a întrebat:

Am o problema cam mare: fac matreata mereu, m-am spalat cu toate sampoanele noi aparute(pe termen indelugat) dar degeaba, chiar am incercat si cu sapun de casa dar degeaba. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Incearca ...Samponul anti-matreata de la Yves Rocher in acest moment este la oferta daca il gasesti la cineva in cataloghappyEste si foarte ieftin si chiar da rezultate:d[9, 90 Ron --era 14 ron dar dupa cum ti-am zis este la oferta]."Antipelliculaire Shampooing Traitant.Are 200 ml si este pentru toate tipurile de par.Baftabig grinhappy!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai folosesti gel sau spuma DELOC! Asta produce deseori matreata... iar cand te speli pe cap, nu dai cu mana, parca te mangai, dai cu unghiile, pentru matreata este piele moarta de pe cap, si asa iti cade mai multa odata, si scapi. Daca nu, inseamna ca ai o mica problema cum a avut si mama, si te duci la farmacie, aia iti da un medicament si ai scapat