| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sprancenele. In spre exterior, nu prea sunt dese firele si se vede urat. Pot spune ca asa au fost dintotdeauna.

http://i.imgur.com/yuS4tYa.png Zona incercuita este zona la care ma refer, firele sunt foarte rare si de aceea nu se vad in poza. Ce as putea sa fac sa imi creasca mai des in zona aia, ca si in cealalta parte a sprancenelor? Ma dau cu ulei de ricin de vreo 2 saptamani, dar nu prea am observat nici o schimbare, trebuie sa mai astept? Sunt baiat, nu m-am pensat niciodata si nici nu as avea de gand sa fac asa ceva.

1 răspuns:
| ClaudiaBM a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......ului_10395

Sper sa te ajute!
Continua cu uleiul de ricin si incearca tinctura de brusture si cea de ardei iute.