| anonimm_4534 a întrebat:

Am o problema daca ar putea sa am ajute cineva... ce fel de blugi, culoare tipul. mi-ar scoate fundul in evidenta? k nu il am nici f mare nici bombat...

Răspuns Câştigător
| Darry a răspuns:

Incearca cu blugi de culoare deschisa...

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fundu trebuie dezvoltat DOAR daca vrei sa faci cariera de sef / politician, pentru gandire.
In caz contrar: nu-ti face probleme din cauza plat-formei tale. Dezvolta-ti mintea si vei fi mult mai atragator/oare!winking

| NoName_9903 a răspuns:

Uite aici un articol care s-ar putea sa te ajute
http://www.divahair.ro/15-22_ani/alege-ti_jeansii_in_functie_de_silueta

| alle529 a răspuns:

Eu zic ca aia stramti pentru ca iti stau stramti pe fund si iti dau forma fundului rotund. Ii perfect! Cat despre culoare eu zic ca aia mai deschisi si daca ai picioare frumoase ti-i le poti evidenti purtand blugii stramti nu numai pe fund ci si pe picior! Mult noroc!

| murik a răspuns:

Cu talie normala-nu stiu exact cum ii spune- insa nu trebuie sa fie nici joasa nici inalta
iar culoarea cea clasica, sau in fine cum iti place tie, depinde de ocazie.

| just4fun_8801 a răspuns:

Pai cum vrei sa iti scoata blugii in evidenta fundula daca nu il ai?

| ShaKuri a răspuns:

Albastru. ff deschis...model clasichappy.

| cami_1122 a răspuns:

Cei stramtzibig grin

| nykolleta a răspuns:

F largi