| Mamamia92mamamia a întrebat:

Am o problema grava! Mi-am cumparat o rochie care a costat o avere dar imi place foarte mult dar nu si culoarea! culoarea rochiei este un fel de galben urat cu flori... problema este ca vreau sa o vopsesc cu ceva adica chiar nu pot sa o port deoarece nu-mi place ..deci va rog ziceti-mi cum as putea sa o vopsesc!

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Poti doar sa o decolorezi cu clor,, aveam una descrisa in genul tau, era din dantela, am bagat-o la masina, si a devenit alba.
cat ai dat pe ea si din ce material e?

| AlexandraHNY a răspuns:

Auzi,sincer, tu ne iei de prosti? tiai luat un cct de rochie scumpaa si nu iti place pentru ca e groaznica culoarea?
nu o poti vopsi...
de ce naiba ai mai luat-o

| SweetDreams a răspuns:

Fereasca Dumnezeu... laughing)

| danielavinca a răspuns:

De ce ai luat rochia daca nu iti placea culoarea?